کتابِ بعدی که حتما باید بخوانید

کتابِ بعدی که حتما باید بخوانید


این عنوان این ویدیوی کوتاه مدرسه زندگی- آلن دو باتن در یوتیوب هست.

توی این ویدیو میگه که ما وقت زیادی رو در زندگی صرف خوندن رمان ها و داستان های متفاوت میکنیم که حاصل تجربه زندگی دیگرانه و درسهایی رو به ما میدن که اغلب همه شون به درد ما نمیخورن. چون همه فاکتورهای زندگی ما و چالش های ما در اون لحاظ نشدن. این مثل این میمونه که به تشخیص و مشاوره دکتری در مورد مریضی فرد دیگری گوش بدیم یا به توصیه های مشاور مالی در خصوص فرد دیگری گوش بدیم. قطعا میتونن مفید باشن اما صددرصدش بدرد ما نمیخورن و ما باید خیلی تلاش کنیم تا مشاوره ها با شزایط ما جور در بیاد.


راه حل چیه؟ ما نیاز داریم کتابی بخونیم که همش در مورد خودمون باشه. کتابی که با توجه به محدودیت های ما نوشته شده باشه. مرتبط باشه به چالش هامون. تا بتونیم بخونیمش و ازش درس بگیریم.

اون کتاب رو هیچکس جز خودمون نمیتونه بنویسه. هیچ کس نمیتونه کتابی بنویسه که تصمیمات من و چالش های من و تجربیات من عینا توش باشه.

ما بیشتر از هر رمان و داستانی نیاز به خوندن کتابی داریم که داستانش توسط خودمون نوشته شده. برای من اون کتاب این وبلاگه که از تجربیاتم چالش هام و هدف هام توش بنویسم. تا بعدا بتونم دوباره بخونم و مرور کنم و درس بگیرم ازش.

/ 1 نظر / 7 بازدید
bitcoinmining

قابل توجه مدیران محترم وبلاگ: زمانی که در حال وبلاگ‌نویسی هستید با کسب درآمد میتوانید حداکثر بهره‌ را ببرید. استفاده بهینه از وب بحث این روزهای استفاده کنندگان وب در سراسر دنیا ، هنگامی که مشغول کارهای روزمره خود در اینترنت هستید با موبایل یا کامپیوتر خود کسب درآمد کنید. بدون هیچ هزینه ای با استفاده از مرورگر جدیدی که قابلیت های گوگل کروم را دارد ضمن اینکه 8 برابر سریعتر از گوگل کروم است کسب درآمد هم می کنید. از این مرورگر می توان برای جستجوی مقالات اینترنت، وبلاگ نویسی، گوش کردن به موسیقی و یا تماشای کلیپ ویدیویی و ... استفاده کرد...... برای دریافت توضیحات بیشتر عدد 1 را به شماره 09157137652 ارسال کنید.